Ezermāja "Spārītes"

No €110/nakts
2 Mājiņas 8 guļamvietas Terase Virtuve Strādājam tikai vasarā

EZERMĀJA "SPĀRĪTES"

Ezermāja "Spārītes" Šī izmitināšanas iespēja ir piemērota atpūtas cienītājiem brīvā dabā.Piedāvājam nakšņošanai divas mājiņas. Ēkas nav jaunas, rekonstruētas, ir remontētas. Viena māja, 60 kv.m platībā, ir aprīkota uz piekabes bāzes, tāpēc griestu augstums guļamistabā un istabā ir 2 metri. Lieli logi ar skatu uz ezeru. Uzstādīta Jotul krāsns. Lietainā un vēsā laikā ir patīkami pasēdēt pie ugunskura. Guļamistabā ir divguļamā gulta, istabā ir divguļamā dīvāngulta unatzveltnes guļamkrēsls. WIFI, SMART TV. Mājā ir liela virtuve, aprīkota ar tehniku ​​un visu nepieciešamo ēdiena gatavošanai. Šajā mājā atrodas arī vannas istaba. Mājai ir divas terases. Viena ar nojumi pret sauli un skatu uz ezeru. Otrā ir segta veranda ar skatu uz mežu. Abas verandas ir mēbelētas. Otrā māja ir 25 kv.m. Piedāvājam to nakšņošanai, ja ierodas vairāk kā 4 cilvēku kompānija. Teritorijā atrodas pirts-muca ezera krastā (par papildus maksu). Ir piestātne (pirss). Ir aprīkota vieta grilam un ugunskuram. Jūsu rīcībā ir grils un piederumi. Aktīvai atpūtai piedāvājam volejbola laukumu, katamarānu, laivu. Arī zvejniekiem šeit ir ko darīt. Par papildus samaksu SUP dēļi. EZERMĀJA SPĀRĪTES galvenā priekšrocība ir atrašanās vieta. Pie mums var ierasties jebkuros laika apstākļos. Vieta nomaļa, klusa. Jūsu rīcībā ir liela platība. Iesakām paņemt līdzi fotoaparātu, jo mums ir krāšņi saulrieti. Jūs varat pavadīt laiku, apbrīnojot dabu un vērojot dzīvās radības. Vakarā ir patīkami pasēdēt pie ugunskura, papērties pirtī un ienirt ezerā. Brauciet! SPĀRĪTES Jūs gaida!

Details

Aktīvai atpūtai piedāvājam:

  • Volejbola laukums
  • Katamarāns
  • Laiva
  • SUP dēļi (par papildus samaksu)

ВИДЕО ОБЗОР

MĀJU PLĀNS

ĒRTĪBAS

Ierašanās

Bezkontakta iebraukšana. Atslēgas seifā

Virtuve un grila piederumi

Lielā virtuve, kas aprīkota ar mikroviļņu krāsni, tējkannu, ledusskapi, indukcijas plīti un virtuves piederumiem.

Izmitināšana

2 mājiņas 8 guļamvietas

Izklaide

Laiva, katamarāns, volejbola laukums, SUP dēļi par papildus maksu

Guļamvietas

Kopā 8 guļamvietas. Pirmā māja –divguļamā gulta, divguļamā dīvāngulta, atzveltnes guļamkrēsls. Otrā māja -(ja ierodas vairāk kā 4 cilvēkukompānija) - 3 vienvietīgas gultas.

Vieta grilam un ugunskuram

Piedāvājam grils, grila piederumus, malku

Pludmale

Māja ir pilnībā jūsu rīcībā, kā arī piekļuve privātai pludmalei

Pirts (par papildus maksu)

Pirts-muca ezera krastā, malka, slotas, dvieļi

WIFI un Smart-TV

Wi-Fi ir pieejams mājiņā bez maksas. Interneta ātrums ~ 10 Mbps (Speedtest.com). Ir viedtelevizors ar dažādiem TV kanāliem, Youtube, Netflix.

Stāvvieta

Autostāvvieta ir bezmaksas

Rezervējiet pirts māju jau šodien, kamēr ir brīvas vietas!

PIEEJAMĪBA

Доступность

Required fields are followed by *Reserve of 1 available accommodations.

Ezermāja "Spārītes" is available for selected dates.

Vai ir jautājumi? Sūtiet mums ziņu!